Korábbi nyertesek

2019

Szervezeti kategóriában:

  • 1. helyezett: Citibank
  • 2. helyezett: Effemine – Egyesület a Fiatal Nőkért

Egyéni kategóriában:

  • 1. helyezett: Endrei-Kiss Judit (Telenor)
  • 2. helyezett: Adler Péter (Vodafone)
  • 3. helyezett: Schubauer Krisztina (Hiventures Kockázati Tőkealap -kezelő Zrt)

Különdíj: Apáti Béla (Rónatabak)
Különdíj: Kovács Ernő (ExxonMobil)

2018

Szervezeti kategóriában:

  • 1. helyezett: Erste Bank Hungary Zrt.
  • 2. helyezett: Dm Magyarország
  • 3. helyezett: Media Markt Magyarország

Különdíj: Bioessence

Egyéni kategóriában:

  • 1. helyezett: Zsoldos Imre (Celanese)
  • 2. helyezett: Horváth Rita (Vodafone)
  • 3. helyezett: Gazdag Krisztina (DIAGEO)

Különdíj: Nagy István

2017

Szervezeti kategóriában:

  • 1. helyezett: Roche
  • 2. helyezett: BorsodChem
  • 3. helyezett: SMR Hungary Bt.

Különdíj: Miller és Morris Kft.
Különdíj: PTE KTK

Egyéni kategóriában:

  • 1. helyezett: Pók Tamás (Vodafone)
  • 1. helyezett: Kovács Helga (IBM Data Storage)
  • 2. helyezett: Horváth Béla (IBM Data Storage)

Különdíj: Gyarmatiné Bányai Edit (Pécsi Tudományegyetem)

2016

Szervezeti kategóriában:

  • 1. helyezett: Roche Európa Szolgáltató Kft.
  • 2. helyezett: BorsodChem Zrt.
  • 3. helyezett: SMR Hungary

Különdíj: Miller és Morrison Kft.

Különdíj: Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Egyéni kategóriában:

  • 1. helyezett: Kovács Helga (IBM Data Storage Systems Kft.)
  • 2. helyezett: Pók Tamás (Vodafone Shared Services Budapest)
  • 3. helyezett: Horváth Béla (IBM Data Storage Systems Kft.)

Különdíj: Gyarmatiné Bányai Edit (Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar)

2015

Vállalati kategóriában:

  • 1. helyezett: Citi Magyarország
  • 2. helyezett: Vodafone – VSSB
  • 3. helyezett: BT ROC Kft.

Kis- és középvállalkozási kategória különdíj: Numan Pékség

Non-profit kategória különdíj: Effemine

Egyéni kategóriában:

  • 1. helyezett: Nándori Mónika (IBM Magyarország)
  • 2. helyezett: Szlovák Gergő (IBM Magyarország)
  • 3. helyezett: Németh Mariann (Pick Szeged Zrt.)

Különdíj: Presszer Péter (IBM Magyarország)

2014

Vállalati kategóriában:

  • 1. helyezett: GE Lightning Kft.
  • 2. helyezett: Magyar Posta Zrt.
  • 3. helyezett: IT Services Magyarország Kft.

Különdíj: Design Terminál

Egyéni kategóriában:

  • 1. helyezett: Gothárdi Ibolya (Vodafone Magyarország)
  • 2. helyezett: Martin Neil Coulam (Tesco Magyarország)
  • 3. helyezett: Hradek Viktória (AAM Vezetői Informatikai Tanácsadó Zrt.)

Különdíj: Nagy Terézia (Ericcson Magyarország Kft.)

2013

Vállalati kategóriában:

  • 1. helyezett: T-Systems Magyarország Zrt.

Különdíj: MetLife

Felsőoktatási kategóriában:

  • 1. helyezett: AIESEC nemzetközi diákszervezet és DETEP a Debreceni Egyetem

Különdíj: Dunaújvárosi Főiskola

Egyéni kategóriában:

  • 1. helyezett: Handó Eszter

2012

Egyéni kategóriában:

  • 1. helyezett: Zsuga János (vezérigazgató) – FGSZ Földgázszállító Kft.

Szervezeti kategóriában:

  • 1. helyezett: IBM Data Storage Systems Kft. és Bourns Kft.

Szervezeti különdíj: Lufthansa Systems Kft.

Különdíjak:

Államigazgatási különdíj: Belügyminisztérium

További díjazottak: Sali Szilvia, K&H Bank, CIB Bank KKV menedzsment, Tonk Emil, Ilyés Gyula

2011

Egyéni kategóriában:

  • 1. helyezett: Pach Gabriella – Xerox Magyarország Kft.
  • 2. helyezett: Jakobsen Petra – Bonafarm Kft.
  • 3. helyezett: Taskovics László – K&H Bank

Szervezeti kategóriában – Pénzintézeti Szektor:

  • 1. K&H Bank
  • 2. OTP Bank
  • 3. Unicredit Bank

Szervezeti kategóriában – Nem pénzintézeti szektor:

  • 1. Jabil Kft.
  • 2. IBM Magyarországi Kft.
  • 3. MOL Nyrt.